Бажаєте купити органічні добрива в Києві, але не знаєте, що вибрати? Почніть з кінця – вирішите, для яких цілей купується підгодівля рослинам. Підвищення врожайності на городі, в полі або поліпшення росту кімнатних рослин. Може треба комплексне добриво для всіх завдань.

 

Купити органічні добрива в Києві

 

І не забудьте про природу. Вибираючи органіку, покупець робить крок до збереження природних ресурсів. Адже азотні органічні добрива зберігають ґрунтовий покрив і нешкідливі для живих організмів. Склади на органічній основі не псуються при зберіганні, легко транспортуються і привабливі за ціною для споживача.

 

Купити органічні добрива в Києві

 

Продукція українського бренду Fortis combi позиціонується як комплексне органічне добриво на основі азоту без гормонів. Препарат підходить для обробітку будь-якої культури, поліпшення росту кімнатних і вуличних квітів, а також дерев.

 

Купити органічні добрива в Києві

 

Універсальність застосування органічного добрива підтверджена сотнями досліджень, які проводилися новаторами і професіоналами. Продукт активно використовується фермерськими господарствами, на базі інституту ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського. У побуті, препарат облюбували домогосподарки, яким Фортіс комбі допомагає вирощувати орхідеї.

 

Переваги добрива Fortis combi

 

Гній, компост, зола, послід, тирса, торф – купити органічні добрива в Києві легко. Стихійні ринки і квіткові магазини переповнені пропозиціями продавців. Тому у покупця виникає закономірне питання: «У чому перевага Фортіс комбі». Відповідь ховається в простоті використання. Перебуваючи в однакових умовах за ціною і функціональністю з іншими органічними підгодівлями для рослин, інноваційне добриво Fortis combi простіше в застосуванні:

 

Купити органічні добрива в Києві

 

  • Препарат безпечний для живих організмів. Для розчинення добрива у воді підійде будь-яка тара. Підживлення для рослин не видає смердючий запах і не вимагає використання захисних рукавичок.
  • Добриво не псується при зберіганні. Препарат Фортіс комбі стійкий до бродіння або окислення. При кімнатній температурі підгодівля зберігається цілий сезон і не псується.
  • Легкість в обробці. Бажаєте захистити зерно або насіння – обробіть посадковий матеріал. Проблеми з кореневищем – помістіть при пересадці рослину в розчин з органічним добривом. Не подобається ріст листя  – обприскайте рослину з розпилювача. Все просто і не вимагає додаткових знань в рослинництві.

 

Як використовувати органічне добриво

 

Вирішивши купити органічні добрива в Києві, покупець турбуватиметься наявністю інструкції по застосуванню. Нічого вигадувати не треба. Алгоритм використання простий. На пластиковому флаконі з добривом написаний рекомендований літраж, в якому розчиняється вміст тари. При обсягах препарату понад 100 літрів, в побуті, будуть потрібні кухонні ваги. Тоді добриво змішується з розрахунку 1 грам на 10 літрів води.

 

Купити органічні добрива в Києві

Для обробки рослин по листю і стебла використовують пульверизатор. Альтернатива – порожня пластикова пляшка з накручувався зверху розпилювачем, знятого з будь-якого очисного пристрою. Наприклад, зі склоочисника «Містер Мускул».