Купити органічні добрива в Одесі легко. Прагнучи зберегти родючість грунту, українці відмовилися від мінеральних добрив на користь органіки. Чи плануєте підвищити врожайність на полях, або поліпшити зростання кімнатних рослин, без шкоди для власного здоров’я. Вибирайте комплексні органічні добрива.

 

Купити органічні добрива в Одесі

 

Збереження родючості земельних угідь України, безпеку для людей і живих організмів, відсутність гормональних препаратів. До переліку достоїнств органіки додається привабливість за ціною і стабільність органічного складу при зберіганні.

 

Купити органічні добрива в Одесі

 

Комплексне органічне добриво на основі азоту без гормонів – так позиціонує український бренд Fortis combi власну продукцію. У порівнянні з мінеральними добавками, органіка підходить для обробітку будь-якої культури. Посівний матеріал в промислових масштабах, городні культури, домашні квіти або родючі дерева. Ніяких обмежень у використанні.

 

Купити органічні добрива в Одесі

 

Сотні досліджень по території України, наукові роботи, дипломи, курсові – органічне добриво Фортіс комбі пройшло багаторічна випробування в фермерському господарстві на базі інституту ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського. Результати досліджень читач знайде на сайті Fortis combi.

 

Переваги органічних добрив Фортіс комбі

 

Знайти і купити органічні добрива в Одесі не складно. Гній, послід, торф, компост, зола або тирсу – продавці квіткових магазинів або стихійних ринків розбираються в рослинництві. Тому зайти на український ринок добрив нелегко. Але вихід знайдено. Перебуваючи в одних умовах по функціональності і вартості, бренду Fortis combi вдалося привернути увагу покупців:

 

Купити органічні добрива в Одесі

 

  • Повна безпека для живих організмів. Для використання препарату підходить навіть харчова тара, а сама підгодівля без смердючого запаху і отруйних випарів.
  • Довгострокове зберігання суміші. Бродіння і окислення чуже комплексному органічного удобрення. При кімнатній температурі, Фортіс комбі простоїть сезон і не витратить ефективності.
  • Простота в обробці рослин. Органічне добриво підходить для посадкового матеріалу, кореневища, стебел, листя і навіть квіток. Ніяких знань в рослинництві. Препарат просто змішується у встановленій пропорції з водою і використовується за призначенням.

 

Як правильно застосовувати Фортіс комбі

 

Вирішили купити органічні добрива в Одесі, не витрачайте час на пошуки інструкції. Алгоритм застосування простий. На флаконі з препаратом вказано літраж води, в якому треба розчинити вміст пластикової упаковки. Чи плануєте використовувати препарат частково – скористайтеся вагами. Органічне добриво змішується з водою в пропорції 1 грам сухої речовини на 10 літрів води.

 

Купити органічні добрива в Одесі

Відро, каструля або пластикова пляшка – тара підбирається за зручністю використання. Представники компанії Fortis combi рекомендують застосовувати класичні 1-2 літрові баклажки. Замість кришки, на пляшку надівається розпилювач, знятий з будь-якого склоочисника. Наприклад, з очищувача «Містер Мускул».