Потужна коренева система рослин, стійкість до складних кліматичних умов і захворюваності – це гарант для аграрія, що мріє зібрати у встановлені терміни гідний урожай. Актуальність створення сприятливих умов для зростання насіння виникає при вирощуванні озимих зернових і технічних культур. Вирішити завдання допоможе органічний стимулятор росту.

 

Органічний стимулятор росту: зернові озимі

 

Для життєдіяльності рослині потрібні азотофиксирующие і мобілізують фосфат бактерії. Зимостійким озимим культурам знадобиться накопичення цукрів і підвищення вмісту фотосинтетичних хлорофілів. Не виключено комплексне застосування декількох стимуляторів росту, мінеральних або органічних добрив.

Органічний стимулятор росту: зернові озимі

 

Органічний стимулятор росту: зернові озимі

 

Передпосівна обробка насіння обов’язкове. Причому, експерти компанії Фортіс комбі рекомендують комплексний підхід. Поряд з органічним стимулятором росту використовувати протруйники. Весь фокус у тому, що азотовмісна добриво Fortis combi, як і інші подібні аналоги, впливає тільки на рослинну частину зернової культури. А протруйники грають роль захисника. Створюючи невидиму оболонку навколо зернятка, препарати блокують шкідників до появи сходу.

 

Органічний стимулятор росту: зернові озимі

 

Погодьтеся, що отруює склад для гризунів, бактерій і мікробів, в одному флаконі з екологічно чистим органічним добривом, навряд чи уживеться.

Органічний стимулятор росту: зернові озимі

 

На базі інституту ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського, вчені компанії Фортіс комбі провели дослідження і створили робочу інструкцію з обробки озимих культур азотовмісним добривом. Органічний стимулятор росту пройшов «обкатку» в полях і показав дієвий результат. При мінімальних фінансових витратах підвищилася врожайність на 15-20%. Показник відрізняється через грунтових складів, на яких вирощувалися озимі культури.

 

Органічний стимулятор росту: зернові озимі

 

зернові озимі

Протруювання насіння спільно з протруйниками перед посівом 1,5 г Фортіс Комбі (Fortis Combi) / 10 л води / 10 л р-н на 1 т насіння

– збільшення енергії проростання, схожості до 15%

– стимулювання розвитку кореневої системи, підвищення морозостійкості

1-е обприскування: осінь, в фазу появи 4-5 листків

10 г Фортіс Комбі (Fortis Combi) / 100 л води / 1 га

 

2-е обприскування: в фаз у кущіння-початку виходу в трубку

5 г Фортіс Комбі (Fortis Combi) / 100 л води / 1 га

 

збільшення:

– ур ожайності на 10-2 0%

– клейковини до 5%

– стекловидности до 12%

– класності

3-е обприскування: в ф азу цвітіння – початку молочної стиглості

5 г Фортіс Комбі (Fortis Combi) / 100 л води / 1 га

 

Органічний стимулятор росту: зернові озимі

 

Восходи зернових озимих культур, в оптимальних умовах, розвиваються швидко. Наявність вологи, поживних добрив і якісний посівний матеріал – три базових критерію, що впливають на кінцевий результат. До переліку вимог, агрономи додають добротний грунтовий склад з некислим середовищем (pH вище 5) і якісне укладання зерна в грунт. Так, мова йде про посіві – зерно занурюється в грунт на встановлену глибину і накочується зверху.