Повна безпека для живих організмів і підвищення врожайності – сучасні вимоги аграріїв, які обробляють технічні, зернові та овочеві культури на власних полях. Все просто – чим більше якісного зерна, тим вищий дохід з реалізації. Вирощування кукурудзи не виняток. А з огляду на чутливість рослини до заморозків, складу грунту і бактеріям, зернова культура потребує особливої ​​уваги. Аграрію знадобиться підживлення для кукурудзи – органічні добрива або мінеральні добавки.

 

Підживлення для кукурудзи

 

Обробка кукурудзи по стеблу і листю мінеральними добривами, зокрема карбамідом, показують чудовий приріст врожайності – до 20%. Деградація грунту – єдиний недолік прикормки, який не влаштовує власників земельних угідь. А ось для орендарів, охочих отримати гідний урожай, рішення з мінеральною добавкою принесе вагомий прибуток.

 

Підживлення для кукурудзи: органічні добрива

 

Органіка – компроміс між безпекою та врожайністю. Не треба аграрію очікувати приросту понад 15%. Зате підгодівля підтримує зростання рослин і покращує склад грунту. Мінімум фінансових витрат, універсальність у використанні, комбінування з іншими препаратами – переваги очевидні.

 

Підживлення для кукурудзи

 

У розрізі бренду, рекомендуємо високоефективне і екологічно безпечне органічне добриво Фортіс комбі. Підживлення відповідає всім вимогам аграріїв:

  • найкраща ціна;
  • повна безпека для людини і навколишнього середовища;
  • збереження хімічних властивостей після змішування з водою протягом тривалого терміну;
  • 100% ефективність;
  • універсальність – обробка посівного матеріалу, кореневища, стебла, листя.

 

Обробіток кукурудзи: рекомендації

 

На кислих грунтах, з pH нижче 5, рослині не вижити. Вапнування вирішить проблему аграріїв. Мінеральні добрива, що знижують кислотність грунту, вносять восени, під зяблеву оранку. Доломітове борошно створить кращі умови для обробітку технічних і зернових культур:

  • поліпшить структуру ґрунту;
  • підтримає розвиток корисних мікроорганізмів і хробаків у верхніх шарах грунту;
  • знищить насіння бур’янів і комах;
  • наситить грунт магнієм і калієм.

Підживлення для кукурудзи, органічні добрива Фортіс комбі, виконується в 4 етапи:

 

Кукурудза: рекомендації
Протруювання насіння спільно з протруйниками перед посівом

1,5 г Фортіс (Fortis Combi) / 10 л води / 10 л р-н на 1 т насіння

 

– збільшення енергії проростання, схожості до 15%

– стимулювання розвитку кореневої системи

1-е обприскування: в фазу сходів – появи 3-5-ти листя

10 г Фортіс Комбі (Fortis Combi) / 1 00 л води / 1 га

 

2-е обприскування: в фазу освіти 6-8 листків

5 г Фортіс Комбі (Fortis Combi) / 1 00 л води / 1 га

 

збільшення:

– врожайності на 11-1 5%

– термінів дозрівання на 3-5 днів

– зеленої маси при вирощуванні на силос

3-е обприскування: в фазу викидання волоті – цвітіння

5 г Фортіс Комбі (Fortis Combi) / 1 00 л води / 1 га

 

 

Добрива для кукурудзи: обмеження

Крохмалевмісні рослини, такі, як кукурудза, чутливі до хімічних складів, що містяться в грунті. Підживлення для кукурудзи: органічні добрива і мінеральні, з легкістю зашкодять рослині при неправильному використанні. Професіонали не радять виходити за рамки рекомендацій. Підготовка ґрунту восени, обробка посадкового матеріалу і обприскування по стеблу і листю навесні. На цьому зупинилися.

 

Підживлення для кукурудзи

 

Вичавити з кукурудзи приріст в врожайності понад 15-20% не вдасться. Заяви продавців мінеральних і органічних добрив необгрунтовані і не мають доказової бази. Свідоцтва, сертифікати якості та дозволу держустанов на виготовлення і реалізацію добрив – гарант для аграріїв, бажаючих отримати робочий і безпечний продукт для підживлення кукурудзи.